Four angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Four angels

Guardian, Blind, Death & Dark angel
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gdje izlaziš?

Go down 
+5
Death
Shadow angel
Guardian_angel
Dark_Angel
Blind_angel
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Emo_Gaara

Emo_Gaara


Broj postova : 203
Age : 31
Lokacija : Sunagakure iliti Zabreg
Naj bend : My Chemical Romance, MSI,FFTL,Alesana,WOJ,DBM,FOB svi emo bendovi stanu u tri slova lol,Tool,Placebo
Registration date : 22.05.2007

Gdje izlaziš? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje izlaziš?   Gdje izlaziš? - Page 2 Icon_minitimened srp 08, 2007 2:57 am

Kad Sanja bude zla, this world will come to and end. A Sanja avatar ti je prejeben izgleda kao moj dervish iz guild warsa kad nema rogove lol.
[Vrh] Go down
Metal Angel

Metal Angel


Broj postova : 168
Age : 31
Lokacija : Vinkovci
Naj bend : Seether
Registration date : 08.06.2007

Gdje izlaziš? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje izlaziš?   Gdje izlaziš? - Page 2 Icon_minitimečet kol 09, 2007 11:09 pm

PIK...legendarna zgrada...jebat ču mater onima koji ga oče renovirat
[Vrh] Go down
Dark_Angel

Dark_Angel


Broj postova : 174
Age : 31
Lokacija : Zaprešić
Naj bend : Lacuna Coil,Within Temptation,Charon
Registration date : 07.05.2007

Gdje izlaziš? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje izlaziš?   Gdje izlaziš? - Page 2 Icon_minitimepet kol 10, 2007 1:19 pm

Metal Angel je napisao/la:
PIK...legendarna zgrada...jebat ču mater onima koji ga oče renovirat

O_O...

lol!
[Vrh] Go down
http://breathenomore.blog.hr
Metal Angel

Metal Angel


Broj postova : 168
Age : 31
Lokacija : Vinkovci
Naj bend : Seether
Registration date : 08.06.2007

Gdje izlaziš? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje izlaziš?   Gdje izlaziš? - Page 2 Icon_minitimepet kol 10, 2007 1:48 pm

to trava...
[Vrh] Go down
Shadow angel

Shadow angel


Broj postova : 56
Age : 29
Lokacija : Behind the crimson door
Naj bend : H.I.M.
Registration date : 12.05.2007

Gdje izlaziš? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje izlaziš?   Gdje izlaziš? - Page 2 Icon_minitimepon kol 13, 2007 4:22 pm

Metal Angel je napisao/la:
PIK...legendarna zgrada...jebat ču mater onima koji ga oče renovirat

tako je oly, potpuno se slažem s tobom
[Vrh] Go down
Metal Angel

Metal Angel


Broj postova : 168
Age : 31
Lokacija : Vinkovci
Naj bend : Seether
Registration date : 08.06.2007

Gdje izlaziš? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje izlaziš?   Gdje izlaziš? - Page 2 Icon_minitimepon kol 13, 2007 11:34 pm

šta?? u vezi trave??..lol
[Vrh] Go down
Dark_Angel

Dark_Angel


Broj postova : 174
Age : 31
Lokacija : Zaprešić
Naj bend : Lacuna Coil,Within Temptation,Charon
Registration date : 07.05.2007

Gdje izlaziš? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje izlaziš?   Gdje izlaziš? - Page 2 Icon_minitimepet kol 31, 2007 8:32 pm

ja jedva čekam da sutra idem van...isse...tako mi je drago što sam doma...što mogu ići van...više se nikad neću micat iz neposredne blizine zg-a...zg je zakooon...u rovinju sam crkla...

svaki dan u kavani,poslije toga lagana šetnja gradom i kući...tako su sestrična i dvije frendice radile cijelo ljeto (ti ljudi nemaju život)...zabavne su one,ali nisu moj tip društva...za sestričnu se ne čudim,s obzirom da cijeli život svira klarinet...ima li išta bolje nego kad sestrična prespava kod tebe i 3 ujutro te drži budnom ispitujući te kemijske simbole...prejako...onda...golim rukama sam vadila oštrige na moru da nebi morala bit s klinkom koja se zakeljila na mene i slijedila me,ispitivala sve o olyu i rekla mi da "izgleda ko cura i liči na danijelu"...

kad je dani otišla,otkrila sam di je hard rock klub rovinj (to smo bile tražile cijelo vrijeme) i otkrila sam i da smo mogle u taj neki disco,više kao klub da smo došle ranije...i bilo je hladno pivo tamo...otkrila tko je čovjek sa sjene koju sam vidla dok je dani još bila tamo...

od zanimljivijih događaja...
dok je dani još bila-stali nam likovi s automi pitali nas da idemo s njima,neki 30-godišnjaci nas slijedili u autu...
kad sam ostala samo ja-jedan dan je navečer bila gužva u gradu,prometni kolaps,pa su svi uzeli vremena da mi neš dobace...strašno...onda sam jedan dan uzela bijeli šos do koljena i hodam ja,dođe neka baba i povuče me za šos...luđakinja...da nije imala malu bebu u drugoj ruci bila bi ju na licu mjesta ubila...kad sam imala minicu i vraćala se kući,svi su mi gledali u noge i okretali se (zbog marti) a sestrična je crkavala od smijeha...i vidla hrpu pedera...polomila se od smijeha...

ahhh...it's soooo good to be home...
[Vrh] Go down
http://breathenomore.blog.hr
Death_angel

Death_angel


Broj postova : 129
Age : 31
Lokacija : Hell
Naj bend : Children Of Bodom,Iced Earth,HammerFall,M.C.R.,Elektricni Orgazam,Scarlet Sky,B.F.M.V.,KoRn,Azra itd
Registration date : 27.05.2007

Gdje izlaziš? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje izlaziš?   Gdje izlaziš? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 9:24 pm

vidim...raspisala si se..

lol
XD

to je lijepo..
da..it's soo good to be home...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje izlaziš? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje izlaziš?   Gdje izlaziš? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gdje izlaziš?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Four angels :: Lifestyle :: Izlasci-
Forum(o)Bir: