Four angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Four angels

Guardian, Blind, Death & Dark angel
 
Početna stranicaGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 World Of Warcratf

Go down 
+3
Guardian_angel
Emo_Gaara
Death
7 posters
Autor/icaPoruka
Death

Death


Broj postova : 56
Age : 31
Lokacija : ZG
Naj bend : KoЯn, Children Of Bodom, Metallica, Cradle of Filth
Registration date : 11.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimečet lip 14, 2007 10:16 am

Napisite koji ste level, na kojem serveru igrate iliti nesto takvo..

evo ja sam undead mage igramo na wowscape serverima i na nekom ljevom serveru... To bu vise znala Azra Very Happy
[Vrh] Go down
Emo_Gaara

Emo_Gaara


Broj postova : 203
Age : 31
Lokacija : Sunagakure iliti Zabreg
Naj bend : My Chemical Romance, MSI,FFTL,Alesana,WOJ,DBM,FOB svi emo bendovi stanu u tri slova lol,Tool,Placebo
Registration date : 22.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimečet lip 14, 2007 8:49 pm

Hehe coen.no-ip server. Undead Warlock i Nightelf Druid. I own your ass.
[Vrh] Go down
Guardian_angel

Guardian_angel


Broj postova : 262
Age : 31
Lokacija : Pripizdina
Naj bend : Satyricon,Norther,Ensiferum,Dissection ....
Registration date : 07.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimečet lip 14, 2007 10:07 pm

XD
ja imam elficu priest koja je 24 lv
[Vrh] Go down
Shadow angel

Shadow angel


Broj postova : 56
Age : 29
Lokacija : Behind the crimson door
Naj bend : H.I.M.
Registration date : 12.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimepet lip 15, 2007 6:51 pm

ja imam palu koji je 44 Very Happy
[Vrh] Go down
Death_angel

Death_angel


Broj postova : 129
Age : 31
Lokacija : Hell
Naj bend : Children Of Bodom,Iced Earth,HammerFall,M.C.R.,Elektricni Orgazam,Scarlet Sky,B.F.M.V.,KoRn,Azra itd
Registration date : 27.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimepon lip 18, 2007 12:55 pm

e Dani my bitch daj sprzi ono na DVD......
[Vrh] Go down
Emo_Gaara

Emo_Gaara


Broj postova : 203
Age : 31
Lokacija : Sunagakure iliti Zabreg
Naj bend : My Chemical Romance, MSI,FFTL,Alesana,WOJ,DBM,FOB svi emo bendovi stanu u tri slova lol,Tool,Placebo
Registration date : 22.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimesub lip 23, 2007 8:55 am

Palu?
[Vrh] Go down
Shadow angel

Shadow angel


Broj postova : 56
Age : 29
Lokacija : Behind the crimson door
Naj bend : H.I.M.
Registration date : 12.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimepon lip 25, 2007 11:59 pm

PALADIN...i ti kao ono igraš wow , igraš kite ... možda igraš al nekužiš...i ne razumiješ se...
[Vrh] Go down
Guardian_angel

Guardian_angel


Broj postova : 262
Age : 31
Lokacija : Pripizdina
Naj bend : Satyricon,Norther,Ensiferum,Dissection ....
Registration date : 07.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimeuto lip 26, 2007 2:15 am

igra ona wow samnom zato mi ne vrjeđaj Azru

Azra kad idemo opet na wow s Theonom???XD
[Vrh] Go down
Emo_Gaara

Emo_Gaara


Broj postova : 203
Age : 31
Lokacija : Sunagakure iliti Zabreg
Naj bend : My Chemical Romance, MSI,FFTL,Alesana,WOJ,DBM,FOB svi emo bendovi stanu u tri slova lol,Tool,Placebo
Registration date : 22.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimeuto lip 26, 2007 5:04 pm

Shadow angel je napisao/la:
PALADIN...i ti kao ono igraš wow , igraš kite ... možda igraš al nekužiš...i ne razumiješ se...

PA JA IGRAM NA PRIVATNOM SERVERU KONJU TAMO NEMA LJUDE I NITKO MI NISTA NIJE REKAO NE DOBIJES UPUTE NISTA SVE MORAS SAM SKUZITI KOJA TIPKA SHA RADI, KAKO SE NOVCI DIJELE, KAKO SE KUHA, KAKO RUTE FUNKCIONIRAJU. I PRVO KO CE MENI RECI KRATICE TE, DRUGO NE TREBAJU MI JER VJEROJATNO NECU U ZIVOTU VIDJETI PALADINA A KAMOLI HRVATSKOG. JEBOTE.
[Vrh] Go down
Emo_Gaara

Emo_Gaara


Broj postova : 203
Age : 31
Lokacija : Sunagakure iliti Zabreg
Naj bend : My Chemical Romance, MSI,FFTL,Alesana,WOJ,DBM,FOB svi emo bendovi stanu u tri slova lol,Tool,Placebo
Registration date : 22.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimeuto lip 26, 2007 5:05 pm

Guardian_angel je napisao/la:
igra ona wow samnom zato mi ne vrjeđaj Azru

Azra kad idemo opet na wow s Theonom???XD
KAD MI DONESE 70 GOLDA/ KAD NAM BUDE TREBAO! LOL! SHALA.
[Vrh] Go down
Shadow angel

Shadow angel


Broj postova : 56
Age : 29
Lokacija : Behind the crimson door
Naj bend : H.I.M.
Registration date : 12.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimečet srp 05, 2007 11:57 pm

...joj, kako me nerviraju ti piratski serveri... užas... na jednom creepu dobiješ oko 7-8 tisuća expierienca...
[Vrh] Go down
Emo_Gaara

Emo_Gaara


Broj postova : 203
Age : 31
Lokacija : Sunagakure iliti Zabreg
Naj bend : My Chemical Romance, MSI,FFTL,Alesana,WOJ,DBM,FOB svi emo bendovi stanu u tri slova lol,Tool,Placebo
Registration date : 22.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimepet srp 06, 2007 3:19 am

That's kinda the point Marin.
[Vrh] Go down
Shadow angel

Shadow angel


Broj postova : 56
Age : 29
Lokacija : Behind the crimson door
Naj bend : H.I.M.
Registration date : 12.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimepet srp 06, 2007 11:20 pm

ZNAM.... TO JE TAKO JEBENO GLUPO...TI SERVERI SU ZA PIZDE KOJE NEMAJU POJMA IGRATI... U PRAVOM WOWU DOBIJEŠ OKO 200-400 EXP PO CREEPU.... RESPECT ONIMA KOJI NA LEGALNOM SERVERU NABIJU DO 70. I KUPE EPIC FLYING MOUNTA, TO JE MUKA....A NE OVE PIRATSKE PIZDE...DOBIJU PO 2-3 GOLDA U CREEPU...A JEBOTE...... BTW. TI I DANI STE SRAMOTA.... KOLKO DUGO IGRATE A OKO 30 LVLA STE... OMG, JA BI VEĆ BIO 70. ...
[Vrh] Go down
Guardian_angel

Guardian_angel


Broj postova : 262
Age : 31
Lokacija : Pripizdina
Naj bend : Satyricon,Norther,Ensiferum,Dissection ....
Registration date : 07.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimesub srp 07, 2007 12:11 am

ti mama sramota!
Gle...kak da ti ublaženo kažem.....
komp mi je u kurcu,ima virus koji je uništio moj antivirusni program,ima virusa u pichku materinu.Nod 32 chak to nije mogao izbrisati sve te viruse.Šteka mi net.I SAD OCHEKUJEŠ DA JA BUDEM NA VECHEM LV JER MI SERVER SE RUŠI SVAKIH POLA SATA???!!!!
[Vrh] Go down
Emo_Gaara

Emo_Gaara


Broj postova : 203
Age : 31
Lokacija : Sunagakure iliti Zabreg
Naj bend : My Chemical Romance, MSI,FFTL,Alesana,WOJ,DBM,FOB svi emo bendovi stanu u tri slova lol,Tool,Placebo
Registration date : 22.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimesub srp 07, 2007 1:24 am

Shadow angel je napisao/la:
ZNAM.... TO JE TAKO JEBENO GLUPO...TI SERVERI SU ZA PIZDE KOJE NEMAJU POJMA IGRATI... U PRAVOM WOWU DOBIJEŠ OKO 200-400 EXP PO CREEPU.... RESPECT ONIMA KOJI NA LEGALNOM SERVERU NABIJU DO 70. I KUPE EPIC FLYING MOUNTA, TO JE MUKA....A NE OVE PIRATSKE PIZDE...DOBIJU PO 2-3 GOLDA U CREEPU...A JEBOTE...... BTW. TI I DANI STE SRAMOTA.... KOLKO DUGO IGRATE A OKO 30 LVLA STE... OMG, JA BI VEĆ BIO 70. ...

Da jebote Matin koji si ti kreten. Na piratskim serverima se server rusi svakih pola sata i to doslovno jer se mora restartat. I onda te vraca negdje 20 min prije gdje si bio i sav exp i stvari koje si dotad skupio ti se brisu. Prvo igrali smo mjesec dana. Drugo ja sam bila lvl 40 prije mjesec dana, imala sam sve oblike transformacije osim flying [druid night elf] do kad server nije pao i svi su se likovi izbrisali. Onda sam kupila pravi wow. Trece imam sto puta vise exp od tebe u mmorpg-evima jer igram vise od tebe. I ne seri mi. Igram dva dana [negdje 6 sati] i lvl 10 sam sa vw. I kao ti bi vec bio, pfft prvo igraj onda seri mali.
[Vrh] Go down
Shadow angel

Shadow angel


Broj postova : 56
Age : 29
Lokacija : Behind the crimson door
Naj bend : H.I.M.
Registration date : 12.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimened srp 08, 2007 11:28 pm

...ja sam na wowu proveo više no što ćeš ti ikada provesti , played mi je 9 DANA.... svaki sam jebeni dan išao u igraonicu... bio sam jebeno ovisan , a ti mi kiao nešto sereš ''prvo igraj onda seri' a tek si počela igrati i još na piratskom serveru.... pa jebote da se igraonica nije zatvorila ja bi bio jebeni game master... Razz
[Vrh] Go down
Shadow angel

Shadow angel


Broj postova : 56
Age : 29
Lokacija : Behind the crimson door
Naj bend : H.I.M.
Registration date : 12.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimened srp 08, 2007 11:35 pm

btw. ...napravite si na nekom drugom ilegalnom...raspitat ću se pa vam kažem naziv i kak napravit... tamo na tom piratskom ima pun kurac igracha i ne ruši se skoro nikad... pitat chu frenda pa vam, kažem onda...
[Vrh] Go down
Emo_Gaara

Emo_Gaara


Broj postova : 203
Age : 31
Lokacija : Sunagakure iliti Zabreg
Naj bend : My Chemical Romance, MSI,FFTL,Alesana,WOJ,DBM,FOB svi emo bendovi stanu u tri slova lol,Tool,Placebo
Registration date : 22.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimepon srp 09, 2007 10:17 pm

Shadow angel je napisao/la:
...ja sam na wowu proveo više no što ćeš ti ikada provesti , played mi je 9 DANA.... svaki sam jebeni dan išao u igraonicu... bio sam jebeno ovisan , a ti mi kiao nešto sereš ''prvo igraj onda seri' a tek si počela igrati i još na piratskom serveru.... pa jebote da se igraonica nije zatvorila ja bi bio jebeni game master... Razz
BIO BI je kljucna rijec. Ja mmorpg-ove igram vec pune 2g., tako da nije bitno igras li wow, gw, tabulu rasu ili nekaj cetvrto. Sve ce te to nauciti kako se igra, i ja imam puno vise iskustva. Ti si isao u igraonicu, ali ja imam net i komp doma tako da sam igrala vikendom po 8 sati tako da se tvoje i moje vrijeme provedeno na mmorpgovima nemoze mjeriti. Ti si za mene obican pocetnik. Mozda ne igram wow duze od tebe, ali mi je trebalo 10 min da shvatim sve od novaca, lootanja do instancea sama. Mozda ne igram jedan wow duze od tebe, ali vec sad imam vise iskustva u njemu. I ja igram na pravom serveru, piratski se srusio.
[Vrh] Go down
Shadow angel

Shadow angel


Broj postova : 56
Age : 29
Lokacija : Behind the crimson door
Naj bend : H.I.M.
Registration date : 12.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimečet srp 12, 2007 2:51 pm

ueeeeee :bow ...chestitam , respect... ja sam pocheo igrati na piratskom :-( ....a jbg...bolje išta nego ništa... glede wowa , o wowu više od mene zna samo moj XD benjamin.... mi smo po 3-4 sata visili u igraonici svaki dan gledajući kako drugi igraju...
[Vrh] Go down
Guardian_angel

Guardian_angel


Broj postova : 262
Age : 31
Lokacija : Pripizdina
Naj bend : Satyricon,Norther,Ensiferum,Dissection ....
Registration date : 07.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimened srp 22, 2007 12:52 am

wow što da kažem......
neda mi ga se igrati da si ne sjebem novi laptop šmrc
moja beba
[Vrh] Go down
Shadow angel

Shadow angel


Broj postova : 56
Age : 29
Lokacija : Behind the crimson door
Naj bend : H.I.M.
Registration date : 12.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimened srp 22, 2007 4:23 pm

lol
[Vrh] Go down
Dark_Angel

Dark_Angel


Broj postova : 174
Age : 31
Lokacija : Zaprešić
Naj bend : Lacuna Coil,Within Temptation,Charon
Registration date : 07.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimepon srp 23, 2007 3:38 am

Guardian_angel je napisao/la:
wow što da kažem......
neda mi ga se igrati da si ne sjebem novi laptop šmrc
moja beba

imam ja doma dvije takve bebe...lol...
[Vrh] Go down
http://breathenomore.blog.hr
Guardian_angel

Guardian_angel


Broj postova : 262
Age : 31
Lokacija : Pripizdina
Naj bend : Satyricon,Norther,Ensiferum,Dissection ....
Registration date : 07.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimesri srp 25, 2007 12:28 am

awww
[Vrh] Go down
Metal Angel

Metal Angel


Broj postova : 168
Age : 31
Lokacija : Vinkovci
Naj bend : Seether
Registration date : 08.06.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimened ruj 02, 2007 8:14 pm

bio bi marine kurac od ovce...lol...to ti uopče nisi igro...to ti je sve bosna...lol...konju...game master...llllol...ovome ču se još dugo smijat
[Vrh] Go down
Emo_Gaara

Emo_Gaara


Broj postova : 203
Age : 31
Lokacija : Sunagakure iliti Zabreg
Naj bend : My Chemical Romance, MSI,FFTL,Alesana,WOJ,DBM,FOB svi emo bendovi stanu u tri slova lol,Tool,Placebo
Registration date : 22.05.2007

World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitimepon ruj 10, 2007 11:53 pm

Metal Angel je napisao/la:
bio bi marine kurac od ovce...lol...to ti uopče nisi igro...to ti je sve bosna...lol...konju...game master...llllol...ovome ču se još dugo smijat
Lol i Oli ti se smie: Razz:P:P:P <--- smajliči.
[Vrh] Go down
Sponsored content





World Of Warcratf Empty
PostajNaslov: Re: World Of Warcratf   World Of Warcratf Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
World Of Warcratf
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Four angels :: Other :: Razno-
Forum(o)Bir: